Hakkımızda

Filyos Marina Restaurant 2014 yılında faaliyete girmiş olup, Zonguldak ili, Çaycuma ilçesinin şirin Filyos Beldesi sahil kıyısında hizmet vermektedir.

Filyos yazları güneşim denizden batışıyla Türkiye’nin en güzel beldelerinden biridir. Burası kocaman bir hisarın eteklerine kurulmuş bir yerleşim yeridir.

TIOS Antik Kenti burada bulunmakta olup, günümüze oldukça sağlam ulaşan Filyos Kalesi ortaçağdan kalma bir eserdir. Bölge Persler, Romalılar, Cenovalılar ve Osmanlılara yerleşim merkezi olmuştur.

Restoranımız denize sıfır iç ve dış mekan olmak üzere ……….. kişiye hizmet verebilmektedir. Modern dekorasyonu ve modern hizmet anlayışına tanık olacağınız Marina Restourant’ta huzur ve lezzet dolu anlar sizleri bekliyor. Tüm yıl (yaz-kış) açık olan mekânda özel günlerinize de güler yüzlü personelimiz ile ev sahipliği yapılmaktadır.

Restourantımızda ürünlerimizin satın alınmasından hazırlanmasına ve siz misafirlerimize sunulmasına kadar titiz bir çalışma sürdürülmektedir. Ürünlerimiz günlük taze olarak dolaba girmeden servis edilmekte ve sloganımız olan “Denizden Gelen Lezzet” ile misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca size bu lezzetleri sunarken, doğru mevsimde doğru balık fikri ile doğaya saygılı bir işletme yapısı oluşturmak çabasındayız.

Sıcak yaz günlerinde sevdiklerinizle keyifli anlar geçireceğiniz mekânımız bünyesinde plaj (deniz-kum), cafe fast food hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Siz değerli misafirlerimiz güneşin, denizin, huzurun ve birbirinden güzel lezzetlerimizin keyfini sürerken, çocuklarınız size bir adım kadar uzaklıkta bulunan çocuk parkımızda neşeli anlar geçirebilir.

Ayrıca otoparkımızda mevcuttur.

Bize Ulaşın

Hisarönü Mahallesi Park Caddesi No:25/1 Filyos - Çaycuma / ZONGULDAK

filyosmarina@outlook.com.tr

0 (544) 623 06 67 · 0 (372) 623 23 20

Google
Giriş
Tüm Hakları Saklıdır
Filyos Marina © 2015